Участь у школі перспективного педагогічного досвіду

Засідання школи ефективного та перспективного педагогічного досвіду вчителів біології та природознавства Харківського району

2 листопада 2015 року у Пісочинському колегіумі відбулося перше засідання школи ефективного педагогічного досвіду вчителів біології та природознавства Харківського району за темою «Тестові технології як засіб формування предметної компетентності з біології та природознавства».

Тема засідання «Тестові технології як засіб формування предметної компетентності з біології та природознавства». Під час спілкування вчителі біології та природознавства ознайомились з досвідом роботи вчителя біології Іонцевої А.Ю щодо використання тестових завдань на різних етапах уроку, вдосконалювали свої знання щодо упровадження у навчально-виховний процес прийомів тестових технологій, вміння вчителів обирати і впроваджувати ефективні прийоми, спрямовані на підвищення якості уроків біології, природознавства та формування предметної компетентності з предмету.

Було проведено анкетування вчителів, щодо використання тестових технологій на різних етапах уроку та при підготовці учнів до складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного тестування.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Menu