Цікаві та корисні заходи

ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ ЗАХОДИ

Ніч Науки - 2021

18.09.2021 учні 11 хім-біо класу та вчителька біології Мельникова Є.Ю. відвідали науково-просвітницький захід, під час якого дізналися багато цікавої та корисної інформації, а тако ж ознайомилися з оснащенням та внутрішнім життям деяких Вузів Харкова, куди, можливо, будуть вступати після закінчення навчання в ліцеї. Під час заходу учні приймали активну участь в інтерактивних завданнях та вікторинах, а переможці отримали невеличкі подарунки-сувеніри.

Результатом цього виду діяльності стало створення презентації,та невеличкого фотозвіту,які пропонуємо подивитися нижче…Разделитель

Програма "Ніч Науки 2021 у Харкові"


Разделитель

Интерактивная выставка "Динозавры морских глубин"

В ТРЦ "Караван" пройдет всемирно известная интерактивная выставка "Monsters of the Sea", которая погрузит посетителей в прошлое подводного мира. Посмотреть на гигантских роботизированных рыб можно будет с 19 сентября по 29 ноября 2020 года.

Динозавры
Разделитель

Ніч Науки - 2019

Під час цьогорічного заходу «Ніч Науки» ми відвідали Державний Музей природи Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна http://muzei-prirody.blogspot.com , а також стали свідками науково-пізнавальної інтерактивної виставки у ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Під час екскурсії можна було дізнатися про різноманітні факультети навчального закладу та об’єкти їх вивчення та цікаві розробки. Що нам найбільш сподобалося – дивіться у нашому фото звіті.Разделитель

Выставка кошек

Мы с моей дочерью Софией посетили это очень интересное мероприятие. На выставке было представлено множество котов (кошек) самых разнообразных пород. Посетители могли непосредственно присутствовать во время оценивания, фотосессий и просто отдыха всех животных-участников. У заводчиков можно было узнать интересующую информацию, по поводу особенностей содержания, кормления и даже приобретения животных.

Дети могли поиграть с аниматорами, купить небольшие тематические сувениры и даже поесть сладостей! Нам очень понравилось на этой выставке, мы получили множество позитивных эмоций, узнали что-то новое о прекрасных пушистых и не очень созданиях, и конечно же сделали небольшой фотоотчет.


imac
tsikavi-ta-korisni-zakhodi-1
tsikavi-ta-korisni-zakhodi-10
tsikavi-ta-korisni-zakhodi-11
tsikavi-ta-korisni-zakhodi-12
tsikavi-ta-korisni-zakhodi-13

Разделитель

Канікули з Політехом

Канікули з Політехом
Разделитель

"Выставка кошек 23-24 февраля"

Выставка кошек 23-24 февраля

Місце проведення:

 • Спортивний клуб «Локомотив», вул. Велика Панасівська, 90/1, Харків, Україна

Організатори:

 • Клуб Любителів Котів «Свійські Леви»

Експерти:

 • Колеснік Зоя AB RUI (Одеса, Україна)
 • Бондаренко Ганна AB RUI (Київ, Україна)
 • Гнаткевіч Олена AB RUI (Київ, Україна)
 • Божко Катерина AB АРР RUI (Дніпро, Україна)

Email для довідок:

 • Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Телефони для довідок:

 • +38 050 300 13 93
 • +38 050 302 42 18
 • +38 068 300 13 93
 • +38 068 302 42 18
Разделитель

Форум "Мудрый родитель - счастливый ребенок"

Форум Мудрый родитель - счастливый ребенок

События в Харькове, которые стоит посетить тем, у кого есть дети!

Форум "Мудрый родитель - счастливый ребенок".

Время работы форума с 10.00 до 17.00 25 ноября.

Место проведения - гостиница Харьков палас (проспект Независимости, 2). В помещении очень тепло и будет работать гардероб.

Одновременно будут работать 6 залов с мастер-классами для родителей (перемещение между залами свободное).

Для детей будет работать отдельный анимационный зал с мастер-классами, концертами и аниматорами. Детям вход бесплатный. Единственное обеспечьте ребенка водой/напитками.

Продажа билетов происходит только через сервис ИНТЕРНЕТ-БИЛЕТ.

Билет распечатывать не нужно, достаточно показать на телефоне в день мероприятия на регистрации. Обратите внимание, что стоимость в день мероприятия будет 200 грн, сейчас вы можете купить билет по более приятной цене).

До скорой встречи на форуме!

Разделитель

VIII Наукові пікніки

Наукові пікніки

У круглому сквері перед Держпромом і між корпусами Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна працювали понад 50 майданчиків.

Фестиваль традиційно дозволив «доторкнутися» багатьох областей знань. Наукові пікніки – це місце, де доводять, що освіта може бути цікавою та доступною для кожного, як для маленької дитини, так і для дорослих.

Кожен, хто прийшов на цей захід зміг знайти для себе цікаве заняття: провести хімічні експерименти, узяти в руки екзотичну тварину, розв’язати математичні головоломки, зібрати та керувати роботами, пограти у археологів, навчитися малювати, дізнатися, як погасити пожежу тощо.

Учениці 10 класу (хім.-біо профілю) Пісочинського колегіуму, Швець Катерина та Пивовар Ірина побували на цьому заході та зробили невеличкий фоторепортаж з місця подій, який можна переглянути нижче.

Партнерами цього заходу в цьому році стали понад 60 учбових закладів, наукових та інших організацій, що працюють із дітьми та молоддю.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Menu